Menu główne

Definicje:

 • Serwis - Serwis Internetowy www.przysmakiewy.pl
 • Użytkownik serwisu - osoba korzystająca z Serwisu
 • Właściciel serwisu – Ewa Michalak, ul. Kolejowa 22, 66-460 Nowiny Wielkie, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zasady ogólne

 1. Korzystając z Serwisu użytkownik oświadcza, iż zapoznał się i akceptuje treść niniejszego regulaminu.
 2. Wszelkie dane podawane przez Użytkownika na stronach Serwisu będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów związanych z działalnością Serwisu oraz nigdy i pod żadnym pozorem nie będą udostępniane osobom trzecim. W szczególności dotyczy to adresu email podawanego przy dodawaniu komentarzy.

Wyłączenie odpowiedzialności i prawa autorskie

 1. Wszystkie materiały (a więc w szczególności przepisy, artykuły i zdjęcia) stanowią własność Serwisu. Zabrania się wykorzystywania ich w celach komercyjnych.
 2. Użytkownik ma prawo do wydruku i korzystania z materiałów zawartych w Serwisie jedynie na własny użytek.
 3. Serwis nie odpowiada za komentarze zamieszczone w Serwisie przez Użytkowników. Serwis zastrzega sobie także prawo usunięcia dowolnego komentarza bez podania przyczyny. W szczególności Serwis zastrzega sobie możliwość usuwania treści niezgodnych z zasadami prawa oraz współżycia społecznego.
 4. Jeżeli Użytkownik chce użyć materiałów zawartych w Serwisie w celach komercyjnych musi uzyskać pisemną zgodę właściciela Serwisu.
 5. Prezentacja zawartości Serwisu w innym serwisie internetowym dozwolona jest wyłącznie ze zgodą Właściciela Serwisu.
 6. Serwis stara się o najwyższą jakość materiałów w nim zamieszczonych, jednak nie ponosi odpowiedzialności za ich wykorzystanie (w szczególności za jakość potraw wykonanych na podstawie przepisów oraz porad zawartych w Serwisie).

Facebook