Menu główne

Gołąbki z indykiem, kaszą jaglaną i ryżem w sosie pomidorowym (gołąbki z parowaru)

Gołąbki z białej kapusty to jedno z tradycyjnych dań. Dziś chciałabym zaprezentować Wam wersję z dodatkiem kaszy jaglanej, która posiada duże wartości odżywcze. Warto wprowadzać ją do naszej diety, pomimo jej specyficznego posmaku. Przygotowanie gołąbków z jej dodatkiem to doskonały pomysł na 'przemycenie' tego cennego składnika obok mięsa z indyka czy ryżu. Danie zostało przygotowane w parowarze, zachęcam i zapraszam do przetestowania poniższej wersji. Czasami warto 'odejść' od tradycji, my od dziś jemy wyłącznie taką wersję.

Pappardelle z suszonymi pomidorami, pulpecikami i włoską mieszanką warzyw w sosie śmietanowym

Poniższa propozycja to moja autorska receptura na przygotowanie dania z dodatkiem makaronu, mięsa oraz warzyw. Całość została idealnie połączona w sosie śmietanowym. Jak widać nie trzeba posiadać wybitnych zdolności kulinarnych, żeby smacznie zjeść obiad. Mam nadzieję, że mój pomysł przypadnie Wam do gustu. Zapraszam do wspólnego gotowania.

Zapiekany makaron z bobem, grzybami oraz sosem serowym

Uwielbiam dania z dodatkiem makaronu, który jest doskonałym dodatkiem do wszelkich dań. Dziś chciałabym zaprezentować Wam pyszną zapiekankę makaronową z bobem, grzybami, kukurydzą,  a wszystko  w połączeniu z wspaniałym domowym sosem serowym. Dużym atutem dania jest obecność bobu, który  jest doskonałą alternatywą dla mięsa, a konkretnie dla białka pochodzenia zwierzęcego. Dziś jemy smacznie i zdrowo. Są chętni? Zapraszam!

 

Spaghetii w sosie śmietanowym z tuńczykiem i suszonymi pomidorami

U nas dziś ponownie makaronowo i bezmięsnie. Chciałabym przedstawić kolejną szybką do przygotowania propozycję na smaczny obiad. W ostatnim czasie niestety nie mam zbyt wiele czasu na przygotowania skomplikowanych oraz wymagających czasu posiłków. Danie składa się z niewielu składników, to wyłącznie połączenie makaronu, tuńczyka ze śmietaną. Jako dodatek użyłam suszonych pomidorów z bazylią i czosnkiem. Zapraszam!

Makaron penne z tuńczykiem i szpinakiem

Podobno dania przygotowane spontanicznie i bez zbędnego namysłu wychodzą najlepiej. Potwierdzam. Dzisiejsza propozycja to połączenie makaronu z tuńczykiem, szpinakiem oraz ulubionymi ziołami. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na obiad, a czas to Wasz wróg, zapraszam do przetestowania mojego autorskiego przepisu. Bez komplikacji i smacznie.

Facebook